Наши меры в отношении COVID-19 и карантина
+380 (96) 621-20-20
з 9.00 до 20.00 без вихідних
  • Замовити дзвінок
0

Дизайнерські крісла


Сортування
Сортування:

Крісло Sara (Сара)
Крісло Sara (Сара) - 2Крісло Sara (Сара) - 3
Крісло Sara (Сара)
Крісла
від 11 674 грн.
подивитися
Розміри:
100 см
88 см
85 см
Шкіряне крісло Волтер
Шкіряне крісло Волтер - 2Шкіряне крісло Волтер - 3Шкіряне крісло Волтер - 4
Шкіряне крісло Волтер
Крісла
від 16 517 грн.
подивитися
Розміри:
80 см
91 см
104 см

Чим відрізняються дизайнерські крісла від звичайних?

Кожен прагне гарно облаштувати свій дім. Одні надають перевагу вже готовим меблям масового виробництва, інші прагнуть до унікальності та обирають дизайнерські крісла. Оскільки коштують вони набагато дорожче звичайних меблевих виробів, дозволити їх собі може не кожен. Проте від цього охочих мати у своєму інтер’єрі втілення фантазії відомого дизайнера не меншає. Що ж у ньому такого незвичайного?

Особливості дизайнерських крісел

  1. Індивідуальність стилю. Більшість сучасних дизайнерів не шукають легких шляхів, не бажаючи повторюватись чи когось наслідувати. Кожен із створених предметів абсолютно унікальний і самобутній. Завдяки дизайнерським кріслам приміщення наповнюється оригінальністю і більш глибоким сенсом.Якщо ви є власником кафе, облаштуйте його виключно дизайнерськими атрибутами. Відвідувачам до душі атмосферність, створена за рахунок предметів в єдиному екземплярі. Оригінальні дизайнерські крісла – комфортні та нестандартні, змусять щоразу повертатись клієнтів до вашого закладу разом із друзями. 
  2. Необхідні габарити. Якщо ви вирішили замовити у дизайнера меблі, вони відповідатимуть заявленим розмірам. Це дозволяє наперед продумати розташування усіх предметів у кімнаті для гармонізації простору. Дизайнерські крісла з доставкою наявні в інтернет-магазині Eurodivan. Крім того, ми виготовимо все, що ви забажаєте.
  3. Довговічність. Такі предмети меблів не виготовляють аби з чого. Дизайнери використовують лише найякісніші матеріли – каркаси, наповнювачі та оббивки, тому дизайнерські крісла в Києві відрізняються міцністю та надійністю.Навіть тривала експлуатація не позначиться на зовнішній привабливості меблів. 
  4. Практичність, яка продиктована сучасним ритмом життя. У більшості просто не вистачає часу, а іноді й сил для догляду за предметами інтер’єру. Кожен прагне купити дизайнерські крісла, які легко чистити, не боячись пошкодити. Тепер у вас є така можливість. Виріб буде довго тішити вас своєю красою.

На сторінках сайту Євродиван ви зможете знайти те, що вам до душі. У нас найкращий вибір дизайнерських крісел з доставкою за адресою замовника. Отримуйте швидко та без жодних пошкоджень ваші ідеальні меблі.

Ми маємо власний шоу-рум в м. Київ, де вам завжди раді. Територія нашої діяльності – вся Україна. Насолоджуйтесь своїм вибором!