Мы работаем с 9:00 до 20:00 (без выходных)
Ми працюємо у воєнний час. Шоурум можна відвідати за попереднім дзвінком.

Крісла в стилі Бароко

Сортування
Сортування:

Вы выбрали:
Бароко (6)
Скинути фільтр
Крісло Элія (з дод. рiзьбленням)
Крісло Элія (з дод. рiзьбленням)
від 19 212 грн

від 1921 грн/10 міс

Шкіряне крісло Фаер
Шкіряне крісло Фаер
від 17 603 грн

від 1760 грн/10 міс

Крісло Элія
Крісло Элія
від 16 010 грн

від 1601 грн/10 міс

Крісло Віталіна
Крісло Віталіна
від 25 616 грн

від 2562 грн/10 міс

Шкіряне крісло Елiя
Шкіряне крісло Елiя
від 20 223 грн

від 2022 грн/10 міс

Шкіряне крісло Елiя (з дод. рiзьбленням)
Шкіряне крісло Елiя (з дод. рiзьбленням)
від 23 594 грн

від 2359 грн/10 міс

Чим відрізняються крісла в стилі бароко?

Оформлений у певному стилі інтер’єр завжди виглядає більш привабливо і гармонійно. Класика досі не вийшла з моди, тому і крісла в стилі бароко будуть доречними у тематично оздобленій кімнаті. Сама ж течія кілька століть тому виникла в Італії та дуже швидко розповсюдилася Європою. Їй притаманна розкіш та вигадливість форм одночасно, що високо цінувалось аристократами того часу.

Що притаманно кріслам в стилі бароко?

Найбільш влучно назвати такі меблі витонченими. Завдяки декоративним елементам вони настільки красиві, що відвести від них погляд досить важко. Кожен предмет просочений благородством та духом епохи.

На заміну простим і звичайним формам прийшли загадкові та химерні обриси крісел в стилі бароко. До сьогодні вони вважаються витворами мистецтва, втіленням класики.

Опуклість та увігнутість поверхонь, ідеальне шліфування, полірування, покриття лаком та позолотою – це все бездоганно поєднувалось у готових меблевих виробах.

Невіддільною частиною кожного з предметів інтер’єру були фігурно різьблені ніжки крісла в стилі бароко. Їх форма повинна бути обов’язково вигнутою, що надавало особливої легкості.

На окрему вагу заслуговує спинка предмету. Зазвичай вона дещо відігнута назад та прикрашена хвилеподіною декоративною вставкою. Виглядає сміливо та елегантно.

Кольорова гама крісла в стилі бароко в Києві стрічається різноманітна. Це можуть бути світлі та ненав’язливі відтінки у вигляді кремового, карамельного, пісочного, бежевого чи білого. Іноді використовувались сріблясті прохолодні тони. Та найбільш ефектними вважаються яскраві крісла в стилі бароко з доставкою, що представлені в інтернет-магазині Євродиван. Тут ви знайдете неповторні моделі із синьою, бордовою, гірчичною, шоколадною чи синьою оббивкою. Вони стануть чудовим доповненням світлого інтер’єру. Не бійтеся контрастних та нестандартних рішень.

Можна купити крісла в стилі бароко і для облаштування сучасно оформленого приміщення. Проте у цьому випадку краще уникати позолочених та різьблених елементів. Дизайн предмету має бути більш стриманим. Тоді він вдало поєднається із сучасною технікою та іншими новомодними атрибутами.

Замовлення крісел в стилі бароко з доставкою за адресою клієнта можна на сайті "Євродиван". Ми маємо власну службу доставки, тому в її якості та своєчасності впевнені на всі 100%. Хочете змінити колір оббивки? Ми відправимо вам повний каталог тканин, адже працюємо заради задоволення ваших бажань.

Розвернути