Наші заходи щодо COVID-19 і карантину
+380 (96) 621-20-20
з 9.00 до 20.00 без вихідних
  • Замовити дзвінок
0

Крісла в стилі Бароко


Сортування
Сортування:

Крісло Ізабелла
Крісло Ізабелла - 2Крісло Ізабелла - 3Крісло Ізабелла - 4
Крісло Ізабелла
Крісла
від 14 364 грн.
подивитися
Розміри:
90 см
80 см
100 см
Шкіряне крісло Майфаєр
Шкіряне крісло Майфаєр - 2Шкіряне крісло Майфаєр - 3Шкіряне крісло Майфаєр - 4
Шкіряне крісло Майфаєр
Крісла
від 14 167 грн.
подивитися
Розміри:
128 см
105 см
100 см
Крісло Белла
Крісло Белла - 2Крісло Белла - 3Крісло Белла - 4
Крісло Белла
Крісла
від 12 569 грн.
подивитися
Розміри:
90 см
80 см
100 см
Крісло Ніка
Крісло Ніка - 2
Крісло Ніка
М'які меблі
від 14 544 грн.
подивитися
Розміри:
80 см
95 см
100 см
Шкіряне крісло Ізабелла
Шкіряне крісло Ізабелла - 2Шкіряне крісло Ізабелла - 3Шкіряне крісло Ізабелла - 4
Шкіряне крісло Ізабелла
Крісла
17 388 грн.
подивитися
Розміри:
90 см
80 см
100 см
Шкіряне крісло Белла
Шкіряне крісло Белла - 2Шкіряне крісло Белла - 3Шкіряне крісло Белла - 4
Шкіряне крісло Белла
Крісла
15 876 грн.
подивитися
Розміри:
90 см
80 см
100 см

Чим відрізняються крісла в стилі бароко?

Оформлений у певному стилі інтер’єр завжди виглядає більш привабливо і гармонійно. Класика досі не вийшла з моди, тому і крісла в стилі бароко будуть доречними у тематично оздобленій кімнаті. Сама ж течія кілька століть тому виникла в Італії та дуже швидко розповсюдилася Європою. Їй притаманна розкіш та вигадливість форм одночасно, що високо цінувалось аристократами того часу.

Що притаманно кріслам в стилі бароко?

Найбільш влучно назвати такі меблі витонченими. Завдяки декоративним елементам вони настільки красиві, що відвести від них погляд досить важко. Кожен предмет просочений благородством та духом епохи.

На заміну простим і звичайним формам прийшли загадкові та химерні обриси крісел в стилі бароко. До сьогодні вони вважаються витворами мистецтва, втіленням класики.

Опуклість та увігнутість поверхонь, ідеальне шліфування, полірування, покриття лаком та позолотою – це все бездоганно поєднувалось у готових меблевих виробах.

Невіддільною частиною кожного з предметів інтер’єру були фігурно різьблені ніжки крісла в стилі бароко. Їх форма повинна бути обов’язково вигнутою, що надавало особливої легкості.

На окрему вагу заслуговує спинка предмету. Зазвичай вона дещо відігнута назад та прикрашена хвилеподіною декоративною вставкою. Виглядає сміливо та елегантно.

Кольорова гама крісла в стилі бароко в Києві стрічається різноманітна. Це можуть бути світлі та ненав’язливі відтінки у вигляді кремового, карамельного, пісочного, бежевого чи білого. Іноді використовувались сріблясті прохолодні тони. Та найбільш ефектними вважаються яскраві крісла в стилі бароко з доставкою, що представлені в інтернет-магазині Євродиван. Тут ви знайдете неповторні моделі із синьою, бордовою, гірчичною, шоколадною чи синьою оббивкою. Вони стануть чудовим доповненням світлого інтер’єру. Не бійтеся контрастних та нестандартних рішень.

Можна купити крісла в стилі бароко і для облаштування сучасно оформленого приміщення. Проте у цьому випадку краще уникати позолочених та різьблених елементів. Дизайн предмету має бути більш стриманим. Тоді він вдало поєднається із сучасною технікою та іншими новомодними атрибутами.

Замовлення крісел в стилі бароко з доставкою за адресою клієнта можна на сайті Eurodivan. Ми маємо власну службу доставки, тому в її якості та своєчасності впевнені на всі 100%. Хочете змінити колір оббивки? Ми відправимо вам повний каталог тканин, адже працюємо заради задоволення ваших бажань.